כיצד לסייע לסובבים אותך בזמן מצוקה רגשית ומשבר

הספר עוצמת ההקשבה

בכל יום אנו מנהלים אין ספור שיחות. אולם כמה מן השיחות הללו אכן משמעותיות לנו ולאחרים? כמה מן השיחות נחרטות בזיכרוננו? בעקבות כמה מן השיחות אנחנו חשים שהשיחות גרמו לנו סיפוק ותחושה טובה או חיזקו  אותנו? האם אנחנו יודעים להקשיב באמת? לבן הזוג, לילדים, להורים, לעובדים, לקולגות, לחבר במצוקה.

כל אחד, מעצם היותו אדם, חווה בחייו שינויים משברים, כאב ומצוקה רגשית. קונפליקטים נוצרים כאשר ישנם כשלים בתקשורת, והכשל המרכזי הינו היעדר הקשבה. הקשבה היא המפתח לניהול נכון של מערכות היחסים בחיינו במישור המשפחתי, החברתי והמקצועי והיא מנוף להצלחה, להתפתחות אישית ולתחושת הגשמה.

עבור הסובבים אתכם, אתם תמיד האנשים הנכונים בזמן הנכון. באמצעות הספר תרכשו כלים שיסייעו לכם לעמוד לצד האנשים הקרובים אליכם, לתת כתף ולסייע להם נפשית בזמן מצוקה רגשית ומשבר.

הספר “עוצמת הקשבה” יאפשר לכם לנהל שיחה מסייעת, פשוטה וכנה, עם כל אדם, בכל מצב. באמצעות עקרונות ברורים וישימים תלמדו כיצד לשפר את הקשר עם בן או בת הזוג שלכם, איך לתמוך באדם המתמודד עם דיכאון ואף מאיים בהתאבדות, איך לסייע למתבגר עם לב שבור או לחבר מובטל, ומה לומר לאדם קרוב הנמצא על ערש דווי. פרק מיוחד מוקדש לסיוע במצבי חירום, השכיחים כל כך במציאות הישראלית.

הספר, הסוקר את מעגל החיים מילדות לבגרות וזקנה, מתחילת החיים ועד לסופם, משלב דוגמאות מוחשיות, תרגילים חווייתיים ושיטות מעשיות, אשר יהפכו אתכם למקשיבים טובים יותר ובמקביל לבעלי יכולת להישמע ולהשפיע, גם במצבים קשים.

THE POWER OF LISTENING

Helping those close to you in times of emotional distress and crisis

קנה עכשיו

לרכישת הספר